RSC20DRES-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSC20DRES-S93
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
Ngā Rauemi: RSC20DRES-S93.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSC20DRES-S93
Tau Wae RSC20DRES-S93 Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8483 pcs Pepa Raraunga RSC20DRES-S93.pdf
Whakamutunga Solder Eyelet(s) Raupapa -
Pānuitia atu Dual Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tae Mahi -65°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi 20
Tau o nga Tauranga 40 Momo Tae Panel Mount
Rauemi - Whakangungu Polyphenylene Sulfide (PPS) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Female
Feature Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Ngā āhuatanga -
Momo Hoapā Full Bellows Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 10.0µin (0.25µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Green Momo Kāri Non Specified - Dual Edge
Kapeke Kaata 0.093" (2.36mm)