RSC06DRTH-S93
Hua Hua
Tau Wae: RSC06DRTH-S93
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
Ngā Rauemi: RSC06DRTH-S93.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSC06DRTH-S93
Tau Wae RSC06DRTH-S93 Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11215 pcs Pepa Raraunga RSC06DRTH-S93.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Phosphor Bronze Whakamutunga Solder
Aronga Whakatika Full Bellows Rahi Rahi, MIL Dual
Raupapa - RoHS Tūnga Tray
Te whakatau Non Specified - Dual Edge Pānuitia atu 6
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 12 Te maha o nga Kaihautū 0.100" (2.54mm)
Momo Tae Through Hole Waehanga Kaihanga RSC06DRTH-S93
Taumata, Kakano Polyphenylene Sulfide (PPS) Tautanga - Max Female
Feature Feature 0.093" (2.36mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100 Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia