RCC12DRYS
Hua Hua
Tau Wae: RCC12DRYS
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
Ngā Rauemi: 1.RCC12DRYS.pdf2.RCC12DRYS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCC12DRYS
Tau Wae RCC12DRYS Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15469 pcs Pepa Raraunga 1.RCC12DRYS.pdf2.RCC12DRYS.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Phosphor Bronze Whakamutunga Solder
Aronga Whakatika Full Bellows Rahi Rahi, MIL Dual
Raupapa - RoHS Tūnga Tube
Te whakatau Non Specified - Dual Edge Pānuitia atu 12
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 24 Te maha o nga Kaihautū 0.100" (2.54mm)
Momo Tae Through Hole Waehanga Kaihanga RCC12DRYS
Taumata, Kakano Polyphenylene Sulfide (PPS) Tautanga - Max Female
Feature Feature 0.062" (1.57mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100 Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Tae Green
Taara Taea 30µin (0.76µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RCC12HETI
RCC12HETI
Kaihanga: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
I roto i te taonga: 19261 pcs
Tikiake:
RFQ
RCC12DRYI-S734
RCC12DRYI-S734
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
I roto i te taonga: 13064 pcs
Tikiake: RCC12DRYI-S734.pdf
RFQ
RCC12DRYS-S93
RCC12DRYS-S93