RCC10HETS
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCC10HETS
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCC10HETS
Tau Wae RCC10HETS Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25240 pcs Pepa Raraunga
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pānuitia atu Single Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tae Mahi -65°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi -
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu Polyphenylene Sulfide (PPS)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ira Female Feature Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Ngā āhuatanga - Momo Hoapā Cantilever
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Tae -
Momo Kāri Non Specified - Dual Edge Kapeke Kaata 0.062" (1.57mm)