RBC50HEYN
Hua Hua
Tau Wae: RBC50HEYN
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RBC50HEYN
Tau Wae RBC50HEYN Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14198 pcs Pepa Raraunga
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pānuitia atu Single Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tae Mahi -65°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi -
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu Polyphenylene Sulfide (PPS)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ira Female Feature Feature -
Whakautu Whakamutunga Gold Tae -
Momo Kāri Non Specified - Dual Edge Kapeke Kaata 0.062" (1.57mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RBC50HETS
RBC50HETS
Kaihanga: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
I roto i te taonga: 12144 pcs
Tikiake:
RFQ
RBC51
RBC51
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: REPLACEMENT BATT CARTRIDGE 12V
I roto i te taonga: 1923 pcs
Tikiake: RBC51.pdf
RFQ
RBC52
RBC52
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: REPLACEMENT BATT CARTRIDGE 6V
Tikiake: RBC52.pdf
RBC50HEYI
RBC50HEYI