PRPC031SFAN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PRPC031SFAN-RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PRPC031SFAN-RC
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN HEADER .100" SNGL STR 31POS
Ngā Rauemi: PRPC031SFAN-RC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRPC031SFAN-RC
Tau Wae PRPC031SFAN-RC Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN HEADER .100" SNGL STR 31POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 164221 pcs Pepa Raraunga PRPC031SFAN-RC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Unshrouded
Raupapa - Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk