PRPC024SBCN-M71RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PRPC024SBCN-M71RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PRPC024SBCN-M71RC
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN HEADER .100" SNGL R/A 24POS
Ngā Rauemi: PRPC024SBCN-M71RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRPC024SBCN-M71RC
Tau Wae PRPC024SBCN-M71RC Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN HEADER .100" SNGL R/A 24POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 158353 pcs Pepa Raraunga PRPC024SBCN-M71RC.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Brass Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Kāhua Board to Board or Cable
Aronga Whakatika Male Pin Te whakaheke 0.100" (2.54mm)
Whakamutunga Whakamutunga Square Raupapa -
Mokowhitu Haupae - Te Tae Unshrouded RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa - Pitch - Hononga -
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.320" (8.13mm) Ētahi Ingoa S9530E-24
S9530E-24-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 24 Tau o Hoapā Flash
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Rauemi - Whakangungu All
Waehanga Kaihanga PRPC024SBCN-M71RC Length - Pouaka (Tae) -
Rauemi Whakanoho Gold Teitei Whakanoho -
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 24 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
Whakaahuatanga CONN HEADER .100" SNGL R/A 24POS Whakatauranga onamata 3A per Contact
I teie nei - Max / Whakapā - Whakapā mai te roa - Pouaka 0.230" (5.84mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae - Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka Polybutylene Terephthalate (PBT)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Gold Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Flash
Whakaoti Whakamutunga - Tae 0.098" (2.50mm) Momo Hononga Header, Breakaway