PRPC016SBCN-M71RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PRPC016SBCN-M71RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PRPC016SBCN-M71RC
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN HEADER .100" SNGL R/A 16POS
Ngā Rauemi: PRPC016SBCN-M71RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRPC016SBCN-M71RC
Tau Wae PRPC016SBCN-M71RC Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN HEADER .100" SNGL R/A 16POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 206671 pcs Pepa Raraunga PRPC016SBCN-M71RC.pdf
Raupapa - Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk