PREC032SADN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PREC032SADN-RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PREC032SADN-RC
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN HEADER .100" SNGL STR 32POS
Ngā Rauemi: PREC032SADN-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PREC032SADN-RC
Tau Wae PREC032SADN-RC Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN HEADER .100" SNGL STR 32POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5880 pcs Pepa Raraunga PREC032SADN-RC.pdf
Raupapa - Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk