PPPC251LFBN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PPPC251LFBN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PPPC251LFBN
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN HEADER FEM 25POS .1"SGL GLD
Ngā Rauemi: PPPC251LFBN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PPPC251LFBN
Tau Wae PPPC251LFBN Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN HEADER FEM 25POS .1"SGL GLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5178 pcs Pepa Raraunga PPPC251LFBN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa -
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa S4125
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 25
Momo Tae Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Rauemi Whakanoho Polyester Teitei Whakanoho 0.335" (8.51mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.126" (3.20mm)
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka Flash Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Flash
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Gold Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Header Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PPPC252LFBN-RC
PPPC252LFBN-RC
Kaihanga: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga: CONN HEADER FMAL 50PS.1" DL GOLD
I roto i te taonga: 58062 pcs
Tikiake: PPPC252LFBN-RC.pdf
RFQ
PPPC251KFXC
PPPC251KFXC
Whakaahuatanga: CONN FMALE 25POS .1" SMD GOLD
I roto i te taonga: 5114 pcs
Tikiake: PPPC251KFXC.pdf
RFQ
PPPC251LFBN-RC
PPPC251LFBN-RC
Whakaahuatanga: CONN HEADER FMALE 25POS .1" GOLD