PPPC071KFXC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PPPC071KFXC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PPPC071KFXC
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN FMALE 7POS .1" SMD GOLD
Ngā Rauemi: PPPC071KFXC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PPPC071KFXC
Tau Wae PPPC071KFXC Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN FMALE 7POS .1" SMD GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5738 pcs Pepa Raraunga PPPC071KFXC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa -
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa S4537
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 7
Momo Tae Surface Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Rauemi Whakanoho Polyester Teitei Whakanoho 0.280" (7.10mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position Header, Top or Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold Whakatauranga onamata 3A