PEC18SBCN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PEC18SBCN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PEC18SBCN
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN HEADER .100 SINGL R/A 18POS
Ngā Rauemi: PEC18SBCN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PEC18SBCN
Tau Wae PEC18SBCN Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN HEADER .100 SINGL R/A 18POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97884 pcs Pepa Raraunga PEC18SBCN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Unshrouded
Raupapa - Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa S1132E-18
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT) Teitei Whakanoho 0.140" (3.56mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 18 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.300" (7.62mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.230" (5.84mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 100.0µin (2.54µm)