PEC18SABN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PEC18SABN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PEC18SABN
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN HEADER .100 SINGL STR 18POS
Ngā Rauemi: 1.PEC18SABN.pdf2.PEC18SABN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PEC18SABN
Tau Wae PEC18SABN Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN HEADER .100 SINGL STR 18POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88985 pcs Pepa Raraunga 1.PEC18SABN.pdf2.PEC18SABN.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Phosphor Bronze Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Kāhua Board to Board or Cable
Aronga Whakatika Male Pin Te whakaheke 0.100" (2.54mm)
Whakamutunga Whakamutunga Square Raupapa -
Mokowhitu Haupae - Te Tae Unshrouded RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa - Pitch - Hononga -
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.230" (5.84mm) Ētahi Ingoa S1022E-18
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 18 Tau o Hoapā 100µin (2.54µm)
Momo Tae Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Rauemi - Whakangungu All Waehanga Kaihanga PEC18SABN
Length - Pouaka (Tae) - Rauemi Whakanoho Tin
Teitei Whakanoho 0.560" (14.22mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 18 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Whakaahuatanga CONN HEADER .100 SINGL STR 18POS
Whakatauranga onamata 3A I teie nei - Max / Whakapā -
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.230" (5.84mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka 100µin (2.54µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae 0.100" (2.54mm)