PCC16SAAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PCC16SAAN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCC16SAAN
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN HEADER .100" 16POS
Ngā Rauemi: 1.PCC16SAAN.pdf2.PCC16SAAN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCC16SAAN
Tau Wae PCC16SAAN Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN HEADER .100" 16POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59362 pcs Pepa Raraunga 1.PCC16SAAN.pdf2.PCC16SAAN.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Phosphor Bronze Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Kāhua Board to Board or Cable
Aronga Whakatika Male Pin Te whakaheke 0.100" (2.54mm)
Whakamutunga Whakamutunga Square Raupapa -
Mokowhitu Haupae - Te Tae Unshrouded RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa - Pitch - Hononga -
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.120" (3.05mm) Tae Mahi -65°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 16
Tau o Hoapā 100µin (2.54µm) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Rauemi - Whakangungu All Waehanga Kaihanga PCC16SAAN
Length - Pouaka (Tae) - Rauemi Whakanoho Tin
Teitei Whakanoho 0.450" (11.43mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 16 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Whakaahuatanga CONN HEADER .100" 16POS
Whakatauranga onamata 3A I teie nei - Max / Whakapā -
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.230" (5.84mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka 30µin (0.76µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae 0.100" (2.54mm)