PBC30SBEN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC30SBEN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBC30SBEN
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN HEADER .100 SINGL R/A 30POS
Ngā Rauemi: PBC30SBEN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBC30SBEN
Tau Wae PBC30SBEN Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN HEADER .100 SINGL R/A 30POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38491 pcs Pepa Raraunga PBC30SBEN.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Phosphor Bronze Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Kāhua Board to Board or Cable
Aronga Whakatika Male Pin Te whakaheke 0.100" (2.54mm)
Whakamutunga Whakamutunga Square Raupapa -
Mokowhitu Haupae - Te Tae Unshrouded RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa - Pitch - Hononga -
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.500" (12.70mm) Ētahi Ingoa S1151E-30
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 30 Tau o Hoapā 100µin (2.54µm)
Momo Tae Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Rauemi - Whakangungu All Waehanga Kaihanga PBC30SBEN
Length - Pouaka (Tae) - Rauemi Whakanoho Tin
Teitei Whakanoho - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 30 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold Whakaahuatanga CONN HEADER .100 SINGL R/A 30POS
Whakatauranga onamata 3A I teie nei - Max / Whakapā -
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.230" (5.84mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka 10µin (0.25µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae 0.140" (3.56mm)