PBC17SBEN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC17SBEN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBC17SBEN
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN HEADER .100 SINGL R/A 17POS
Ngā Rauemi: PBC17SBEN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBC17SBEN
Tau Wae PBC17SBEN Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN HEADER .100 SINGL R/A 17POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52730 pcs Pepa Raraunga PBC17SBEN.pdf
Raupapa - Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa S1151E-17
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 17
Momo Tae Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT) Teitei Whakanoho 0.140" (3.56mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 17 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.500" (12.70mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.230" (5.84mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 100.0µin (2.54µm)