PBC14SFBN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC14SFBN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBC14SFBN
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN HEADER .100 SINGL STR 14POS
Ngā Rauemi: 1.PBC14SFBN.pdf2.PBC14SFBN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBC14SFBN
Tau Wae PBC14SFBN Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN HEADER .100 SINGL STR 14POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73225 pcs Pepa Raraunga 1.PBC14SFBN.pdf2.PBC14SFBN.pdf
Raupapa - Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.638" (16.21mm) Ētahi Ingoa S1221E-14
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT) Teitei Whakanoho 0.100" (2.54mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 14 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.220" (5.58mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.318" (8.08mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 100.0µin (2.54µm)