PBC11SFDN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PBC11SFDN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBC11SFDN
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN HEADER .100 SINGL STR 11POS
Ngā Rauemi: 1.PBC11SFDN.pdf2.PBC11SFDN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBC11SFDN
Tau Wae PBC11SFDN Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN HEADER .100 SINGL STR 11POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83941 pcs Pepa Raraunga 1.PBC11SFDN.pdf2.PBC11SFDN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Unshrouded
Raupapa - Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.838" (21.29mm) Ētahi Ingoa S1241E-11
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 11
Momo Tae Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT) Teitei Whakanoho 0.100" (2.54mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 11 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.420" (10.67mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.318" (8.08mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 100.0µin (2.54µm)