NPPC251KFXD-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NPPC251KFXD-RC
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN HEADER .100" 25POS
Ngā Rauemi: 1.NPPC251KFXD-RC.pdf2.NPPC251KFXD-RC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NPPC251KFXD-RC
Tau Wae NPPC251KFXD-RC Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN HEADER .100" 25POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61235 pcs Pepa Raraunga 1.NPPC251KFXD-RC.pdf2.NPPC251KFXD-RC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa -
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Teitei Whakanoho 0.280" (7.10mm) Tae Whakanoho -
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position Header, Top or Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Female Socket