MP-0100-40-DW-4TT(O2E)(SP)
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP-0100-40-DW-4TT(O2E)(SP)
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FEMALE 0.100 GOLD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP-0100-40-DW-4TT(O2E)(SP)
Tau Wae MP-0100-40-DW-4TT(O2E)(SP) Kaihanga Sullins Connector Solutions
He Rahinga Kei te wātea 5839 pcs Pepa Raraunga
Whakamutunga - Raupapa -
Pānuitia atu Dual Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tae Mahi -
Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi - Tau o nga Tauranga -
Momo Tae - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Whakangungu Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Female
Feature Feature - Ngā āhuatanga -
Momo Hoapā Loop Bellows Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 10.0µin (0.25µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Blue Momo Kāri Non Specified - Dual Edge
Kapeke Kaata 0.062" (1.57mm)