HSC31DRAS-S734
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HSC31DRAS-S734
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
Ngā Rauemi: HSC31DRAS-S734.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSC31DRAS-S734
Tau Wae HSC31DRAS-S734 Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5274 pcs Pepa Raraunga HSC31DRAS-S734.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pānuitia atu Dual Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tae Mahi -65°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi 31
Tau o nga Tauranga 62 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Rauemi - Whakangungu Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Female
Feature Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Ngā āhuatanga -
Momo Hoapā Full Bellows Whakaaetanga Mea Beryllium Copper
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 10.0µin (0.25µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Blue Momo Kāri Non Specified - Dual Edge
Kapeke Kaata 0.031" (0.79mm)