HSC26DRTH-S93
Hua Hua
Tau Wae: HSC26DRTH-S93
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
Ngā Rauemi: HSC26DRTH-S93.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSC26DRTH-S93
Tau Wae HSC26DRTH-S93 Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5845 pcs Pepa Raraunga HSC26DRTH-S93.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pānuitia atu Dual Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tae Mahi -65°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi 26
Tau o nga Tauranga 52 Momo Tae Through Hole
Rauemi - Whakangungu Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Female
Feature Feature Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Ngā āhuatanga -
Kapeke Kaata 0.093" (2.36mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HSC26DRTI-S93
HSC26DRTI-S93
Kaihanga: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100
I roto i te taonga: 7168 pcs
Tikiake: HSC26DRTI-S93.pdf
RFQ
HSC26DRTI
HSC26DRTI
I roto i te taonga: 8274 pcs
Tikiake: HSC26DRTI.pdf
RFQ
HSC26DRTH
HSC26DRTH