GSC20DRAH
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GSC20DRAH
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
Ngā Rauemi: 1.GSC20DRAH.pdf2.GSC20DRAH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GSC20DRAH
Tau Wae GSC20DRAH Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10491 pcs Pepa Raraunga 1.GSC20DRAH.pdf2.GSC20DRAH.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pānuitia atu Dual Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Tae Mahi -65°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi 20
Tau o nga Tauranga 40 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Rauemi - Whakangungu Polyamide (PA9T), Nylon 9T Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Female
Feature Feature Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Ngā āhuatanga -
Momo Hoapā Full Bellows Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 10.0µin (0.25µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Black Momo Kāri Non Specified - Dual Edge
Kapeke Kaata 0.062" (1.57mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GSC20-28G
GSC20-28G
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 28V 20W
I roto i te taonga: 5034 pcs
Tikiake: GSC20-28G.pdf
RFQ
GSC20DRAH-S734
GSC20DRAH-S734
Kaihanga: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100
I roto i te taonga: 8116 pcs
Tikiake: GSC20DRAH-S734.pdf
RFQ
GSC20DRAN-S734
GSC20DRAN-S734
Tikiake: GSC20DRAN-S734.pdf
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 20W
Tikiake: GSC20-24G.pdf
GSC20-5
GSC20-5
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5.1V 20W