FMC10DRYS
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMC10DRYS
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
Ngā Rauemi: 1.FMC10DRYS.pdf2.FMC10DRYS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMC10DRYS
Tau Wae FMC10DRYS Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5004 pcs Pepa Raraunga 1.FMC10DRYS.pdf2.FMC10DRYS.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pānuitia atu Dual Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi 10
Tau o nga Tauranga 20 Momo Tae Through Hole
Rauemi - Whakangungu Polyphenylene Sulfide (PPS) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Female
Feature Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Ngā āhuatanga -
Momo Hoapā Full Bellows Whakaaetanga Mea Spinodal
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Green Momo Kāri Non Specified - Dual Edge
Kapeke Kaata 0.062" (1.57mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FMC10DRYS-S734
FMC10DRYS-S734
Kaihanga: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
I roto i te taonga: 4497 pcs
Tikiake: FMC10DRYS-S734.pdf
RFQ
FMC12A2200005
FMC12A2200005
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER SPST 10A 250V
I roto i te taonga: 31789 pcs
Tikiake: FMC12A2200005.pdf
RFQ
FMC10DRYI-S93
FMC10DRYI-S93
Tikiake: FMC10DRYI-S93.pdf
FMC10DRYS-S93
FMC10DRYS-S93