FMB50DYHN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FMB50DYHN
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Ngā Rauemi: 1.FMB50DYHN.pdf2.FMB50DYHN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FMB50DYHN
Tau Wae FMB50DYHN Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3426 pcs Pepa Raraunga 1.FMB50DYHN.pdf2.FMB50DYHN.pdf
Whakamutunga Solder, Staggered Raupapa -
Pānuitia atu Dual Pana 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi 50
Tau o nga Tauranga 100 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu Polyphenylene Sulfide (PPS)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ira Female Feature Feature -
Ngā āhuatanga - Momo Hoapā Cantilever
Whakaaetanga Mea Spinodal Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Tae Black
Momo Kāri Non Specified - Dual Edge Kapeke Kaata 0.062" (1.57mm)