ECC17HEYN
Hua Hua
Tau Wae: ECC17HEYN
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 17POS 0.100
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECC17HEYN
Tau Wae ECC17HEYN Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 17POS 0.100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21825 pcs Pepa Raraunga
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Phosphor Bronze Whakamutunga Solder
Aronga Whakatika Cantilever Rahi Rahi, MIL Single
Raupapa - RoHS Tūnga Tray
Te whakatau Non Specified - Dual Edge Pānuitia atu -
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 17 Te maha o nga Kaihautū 0.100" (2.54mm)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga ECC17HEYN Taumata, Kakano Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tautanga - Max Female Feature Feature 0.062" (1.57mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 17POS 0.100