EBC50HEYN
Hua Hua
Tau Wae: EBC50HEYN
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EBC50HEYN
Tau Wae EBC50HEYN Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21243 pcs Pepa Raraunga
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pānuitia atu Single Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tae Mahi -65°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi -
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ira Female Feature Feature -
Ngā āhuatanga - Momo Hoapā Cantilever
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakaaetia te Poaka Whakaoti 10.0µin (0.25µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Tae -
Momo Kāri Non Specified - Dual Edge Kapeke Kaata 0.062" (1.57mm)