EBC50DRYS
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EBC50DRYS
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100
Ngā Rauemi: 1.EBC50DRYS.pdf2.EBC50DRYS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EBC50DRYS
Tau Wae EBC50DRYS Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8350 pcs Pepa Raraunga 1.EBC50DRYS.pdf2.EBC50DRYS.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pānuitia atu Dual Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Tae Mahi -65°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi 50
Tau o nga Tauranga 100 Momo Tae Through Hole
Rauemi - Whakangungu Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Female
Feature Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Ngā āhuatanga -
Momo Hoapā Full Bellows Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 10.0µin (0.25µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Blue Momo Kāri Non Specified - Dual Edge
Kapeke Kaata 0.062" (1.57mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EBC50HETN
EBC50HETN
Kaihanga: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
I roto i te taonga: 16529 pcs
Tikiake:
RFQ
EBC50HETI
EBC50HETI
I roto i te taonga: 15537 pcs
Tikiake:
RFQ
EBC50DRYS-S734
EBC50DRYS-S734
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100
Tikiake: EBC50DRYS-S734.pdf
EBC50DRYN-S13
EBC50DRYN-S13
Tikiake: EBC50DRYN-S13.pdf
EBC50DRYI-S93
EBC50DRYI-S93
Tikiake: EBC50DRYI-S93.pdf
EBC50DRYS-S93
EBC50DRYS-S93