EBC22HETH
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EBC22HETH
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.100
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EBC22HETH
Tau Wae EBC22HETH Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26180 pcs Pepa Raraunga
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Phosphor Bronze Whakamutunga Solder
Aronga Whakatika Cantilever Rahi Rahi, MIL Single
Raupapa - RoHS Tūnga Tray
Te whakatau Non Specified - Dual Edge Pānuitia atu -
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 22 Te maha o nga Kaihautū 0.100" (2.54mm)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga EBC22HETH Taumata, Kakano Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tautanga - Max Female Feature Feature 0.062" (1.57mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.100
Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold