EBC10HRTH
Hua Hua
Tau Wae: EBC10HRTH
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE SGL FEMALE 10POS 0.100
Ngā Rauemi: EBC10HRTH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EBC10HRTH
Tau Wae EBC10HRTH Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE SGL FEMALE 10POS 0.100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27023 pcs Pepa Raraunga EBC10HRTH.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pānuitia atu Single Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tae Mahi -65°C ~ 125°C
Ira Female Feature Feature Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia