ASC12DRTS-S93
Hua Hua
Tau Wae: ASC12DRTS-S93
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
Ngā Rauemi: ASC12DRTS-S93.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASC12DRTS-S93
Tau Wae ASC12DRTS-S93 Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10386 pcs Pepa Raraunga ASC12DRTS-S93.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pānuitia atu Dual Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi 12
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Through Hole
Rauemi - Whakangungu Polyphenylene Sulfide (PPS) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Female
Feature Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Ngā āhuatanga -
Kapeke Kaata 0.093" (2.36mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ASC12DRYI-S13
ASC12DRYI-S13
Kaihanga: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
I roto i te taonga: 6364 pcs
Tikiake: ASC12DRYI-S13.pdf
RFQ
ASC12DRTN-S734
ASC12DRTN-S734
I roto i te taonga: 8450 pcs
Tikiake: ASC12DRTN-S734.pdf
RFQ
ASC12DRTS
ASC12DRTS