ASC10DRYN-S93
Hua Hua
Tau Wae: ASC10DRYN-S93
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100
Ngā Rauemi: ASC10DRYN-S93.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASC10DRYN-S93
Tau Wae ASC10DRYN-S93 Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8355 pcs Pepa Raraunga ASC10DRYN-S93.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pānuitia atu Dual Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Feature Feature - Ngā āhuatanga -
Kapeke Kaata 0.093" (2.36mm)