AMC31DREF-S734
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AMC31DREF-S734
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
Ngā Rauemi: AMC31DREF-S734.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AMC31DREF-S734
Tau Wae AMC31DREF-S734 Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5835 pcs Pepa Raraunga AMC31DREF-S734.pdf
Whakamutunga Solder Eyelet(s) Raupapa -
Pānuitia atu Dual Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi 31
Tau o nga Tauranga 62 Momo Tae Panel Mount
Rauemi - Whakangungu Polyphenylene Sulfide (PPS) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Female
Feature Feature Top Mount Opening, Floating Bobbin, 0.116" (2.95mm) Dia Ngā āhuatanga -
Momo Hoapā Full Bellows Whakaaetanga Mea Beryllium Copper
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Green Momo Kāri Non Specified - Dual Edge
Kapeke Kaata 0.031" (0.79mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AMC31DREH-S734
AMC31DREH-S734
Kaihanga: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
I roto i te taonga: 2960 pcs
Tikiake: AMC31DREH-S734.pdf
RFQ
AMC31DRAS-S734
AMC31DRAS-S734
I roto i te taonga: 2586 pcs
Tikiake: AMC31DRAS-S734.pdf
RFQ
AMC31DREF
AMC31DREF