AMC21SAAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
AMC21SAAN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AMC21SAAN
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua HI-TEMP CONN HDR .100 SNGL 21POS
Ngā Rauemi: AMC21SAAN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AMC21SAAN
Tau Wae AMC21SAAN Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga HI-TEMP CONN HDR .100 SNGL 21POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10836 pcs Pepa Raraunga AMC21SAAN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Unshrouded
Raupapa - Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.450" (11.43mm) Ētahi Ingoa S9661-21
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 21
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.100" (2.54mm) Tae Whakanoho Green
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 21 position 0.100" (2.54mm)
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Beryllium Copper
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.120" (3.05mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.230" (5.84mm)