AMC05DRAS-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AMC05DRAS-S93
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
Ngā Rauemi: AMC05DRAS-S93.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AMC05DRAS-S93
Tau Wae AMC05DRAS-S93 Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7763 pcs Pepa Raraunga AMC05DRAS-S93.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Beryllium Copper Whakamutunga Solder
Aronga Whakatika Full Bellows Rahi Rahi, MIL Dual
Raupapa - RoHS Tūnga Tray
Te whakatau Non Specified - Dual Edge Pānuitia atu 5
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 10 Te maha o nga Kaihautū 0.100" (2.54mm)
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga AMC05DRAS-S93 Taumata, Kakano Polyphenylene Sulfide (PPS)
Tautanga - Max Female Feature Feature 0.093" (2.36mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold