ACM28DRKN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ACM28DRKN
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
Ngā Rauemi: 1.ACM28DRKN.pdf2.ACM28DRKN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACM28DRKN
Tau Wae ACM28DRKN Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5840 pcs Pepa Raraunga 1.ACM28DRKN.pdf2.ACM28DRKN.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pānuitia atu Dual Pana 0.156" (3.96mm)
Packaging Tray Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi 28
Tau o nga Tauranga 56 Momo Tae Through Hole
Rauemi - Whakangungu Polyphenylene Sulfide (PPS) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Female
Feature Feature - Ngā āhuatanga -
Momo Hoapā Full Bellows Whakaaetanga Mea Beryllium Copper
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Green Momo Kāri Non Specified - Dual Edge
Kapeke Kaata 0.062" (1.57mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ACM28DRKS
ACM28DRKS
Kaihanga: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
I roto i te taonga: 5242 pcs
Tikiake: ACM28DRKS.pdf
RFQ
ACM28DRKN-S328
ACM28DRKN-S328
I roto i te taonga: 5729 pcs
Tikiake: ACM28DRKN-S328.pdf
RFQ
ACM28DRKI-S92
ACM28DRKI-S92
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.156
Tikiake: ACM28DRKI-S92.pdf
ACM28DRKN-S92
ACM28DRKN-S92
Tikiake: ACM28DRKN-S92.pdf
ACM28DRKH-S13
ACM28DRKH-S13
Tikiake: ACM28DRKH-S13.pdf
ACM28DRKN-S13
ACM28DRKN-S13