ABC30HETN
Hua Hua
Tau Wae: ABC30HETN
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100
Ngā Rauemi: ABC30HETN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ABC30HETN
Tau Wae ABC30HETN Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10537 pcs Pepa Raraunga ABC30HETN.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pānuitia atu Single Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Ira Female Feature Feature -
Whakautu Whakamutunga Gold Tae -
Momo Kāri Non Specified - Dual Edge Kapeke Kaata 0.062" (1.57mm)