ABC26HETI
Hua Hua
Tau Wae: ABC26HETI
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100
Ngā Rauemi: ABC26HETI.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ABC26HETI
Tau Wae ABC26HETI Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10506 pcs Pepa Raraunga ABC26HETI.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pānuitia atu Single Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi -
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu Polyphenylene Sulfide (PPS)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ira Female Feature Feature Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40
Ngā āhuatanga - Momo Hoapā Cantilever
Whakaaetanga Mea Beryllium Copper Whakaaetia te Poaka Whakaoti 10.0µin (0.25µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Tae -
Momo Kāri Non Specified - Dual Edge Kapeke Kaata 0.062" (1.57mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ABC26H-0000 [V005]
ABC26H-0000 [V005]
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: PLUG ASSY
I roto i te taonga: 394 pcs
Tikiake: ABC26H-0000 [V005].pdf
RFQ
ABC26H-0000 [V004]
ABC26H-0000 [V004]
Whakaahuatanga: PLUG ASSY
I roto i te taonga: 401 pcs
Tikiake: ABC26H-0000 [V004].pdf
RFQ
ABC26HETN
ABC26HETN
Kaihanga: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.100