ABC25DTMT
Hua Hua
Tau Wae: ABC25DTMT
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
Ngā Rauemi: ABC25DTMT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ABC25DTMT
Tau Wae ABC25DTMT Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5558 pcs Pepa Raraunga ABC25DTMT.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pānuitia atu Dual Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi 25
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu Polyphenylene Sulfide (PPS)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ira Female Feature Feature Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40
Ngā āhuatanga - Momo Hoapā Loop Bellows
Whakaaetanga Mea Beryllium Copper Whakaaetia te Poaka Whakaoti 10.0µin (0.25µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Tae -
Momo Kāri Non Specified - Dual Edge Kapeke Kaata 0.062" (1.57mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ABC25HETN
ABC25HETN
Kaihanga: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 25POS 0.100
I roto i te taonga: 9730 pcs
Tikiake: ABC25HETN.pdf
RFQ
ABC25DTMS
ABC25DTMS
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
I roto i te taonga: 5562 pcs
Tikiake: ABC25DTMS.pdf
RFQ
ABC25DTMT-S189
ABC25DTMT-S189