ABC25DRTS-S93
Hua Hua
Tau Wae: ABC25DRTS-S93
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
Ngā Rauemi: ABC25DRTS-S93.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ABC25DRTS-S93
Tau Wae ABC25DRTS-S93 Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6338 pcs Pepa Raraunga ABC25DRTS-S93.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pānuitia atu Dual Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi 25
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Through Hole
Rauemi - Whakangungu Polyphenylene Sulfide (PPS) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Female
Feature Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Ngā āhuatanga -
Momo Hoapā Full Bellows Whakaaetanga Mea Beryllium Copper
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 10.0µin (0.25µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Green Momo Kāri Non Specified - Dual Edge
Kapeke Kaata 0.093" (2.36mm)