ABC25DRAS-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ABC25DRAS-S93
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
Ngā Rauemi: ABC25DRAS-S93.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ABC25DRAS-S93
Tau Wae ABC25DRAS-S93 Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4109 pcs Pepa Raraunga ABC25DRAS-S93.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pānuitia atu Dual Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi 25
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu Polyphenylene Sulfide (PPS)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ira Female Feature Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Ngā āhuatanga - Momo Hoapā Full Bellows
Whakaaetanga Mea Beryllium Copper Whakaaetia te Poaka Whakaoti 10.0µin (0.25µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Tae -
Momo Kāri Non Specified - Dual Edge Kapeke Kaata 0.093" (2.36mm)