PR126253001
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
PR126253001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PR126253001
Kaihanga / Waitohu: Standex-Meder Electronics
Whakaahuatanga hua SWITCH REED SPST-NO 1.5A 300V
Ngā Rauemi: PR126253001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PR126253001
Tau Wae PR126253001 Kaihanga Standex-Meder Electronics
Whakaahuatanga SWITCH REED SPST-NO 1.5A 300V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126792 pcs Pepa Raraunga PR126253001.pdf
Ngaohihi - Whakawhiti DC 300V Putanga - Whakawhiti AC 300V
Momo Glass Body Kāhua Whakamutunga Axial
Rahi - Ara 0.098" Dia x 0.799" L (2.50mm x 20.30mm) Raupapa PR126
Wā Whakaora 0.1ms Waahi Whakatau 16 ~ 23AT
Mana - Ka tohua 70VA Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 374-1351
Tae Mahi -40°C ~ 130°C
Whakamahia te wa 0.8ms Whakaritea Range 25 ~ 30AT
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te roa - Whānui 2.126" (54.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari -
Whakaahuatanga Taipitopito Glass Body Reed Switch SPST-NO 25 ~ 30AT Operate Range 70VA 1.5A (AC/DC) 300V Through Hole Anei - Whakawhiti 1.5A (AC/DC)
I teie nei - Whakahaerehia 2.5A (AC/DC) Takahanga SPST-NO
Te kaha 0.3pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PR12
PR12
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 13.8V 166W
I roto i te taonga: 1086 pcs
Tikiake: PR12.pdf
RFQ
PR126303501
PR126303501
Kaihanga: Standex-Meder Electronics
Whakaahuatanga: SWITCH REED SPST-NO 1.5A 300V
I roto i te taonga: 128066 pcs
Tikiake:
RFQ
PR11S-2-3.00A-XX-H
PR11S-2-3.00A-XX-H
Kaihanga: Sensata Technologies, Airpax
Whakaahuatanga: CIR BRKR MAG-HYDR
Tikiake: PR11S-2-3.00A-XX-H.pdf
Kaihanga: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga: LAMP INCAN RB-3.5 MINI FLA 5.95V
Tikiake: PR12.pdf
PR13
PR13
Whakaahuatanga: LAMP INCAN RB-3.50 MIN FLA 4.75V