ORD228VL-1015
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
ORD228VL-1015 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ORD228VL-1015
Kaihanga / Waitohu: Standex-Meder Electronics
Whakaahuatanga hua SWITCH REED SPST-NO 500MA 100V
Ngā Rauemi: 1.ORD228VL-1015.pdf2.ORD228VL-1015.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ORD228VL-1015
Tau Wae ORD228VL-1015 Kaihanga Standex-Meder Electronics
Whakaahuatanga SWITCH REED SPST-NO 500MA 100V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 177891 pcs Pepa Raraunga 1.ORD228VL-1015.pdf2.ORD228VL-1015.pdf
Ngaohihi - Whakawhiti DC 100V Putanga - Whakawhiti AC 100V
Momo Glass Body Kāhua Whakamutunga Axial
Rahi - Ara 0.087" Dia x 0.551" L (2.20mm x 14.00mm) Raupapa ORD
Wā Whakaora 0.05ms Waahi Whakatau -
Mana - Ka tohua 10W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 374-1088
ORD228VL1015
Tae Mahi -
Whakamahia te wa 0.4ms Whakaritea Range 10 ~ 15AT
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Te roa - Whānui 1.744" (44.30mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari -
Whakaahuatanga Taipitopito Glass Body Reed Switch SPST-NO 10 ~ 15AT Operate Range 10W 500mA (AC/DC) 100V Through Hole Anei - Whakawhiti 500mA (AC/DC)
I teie nei - Whakahaerehia 1A (AC/DC) Takahanga SPST-NO
Te kaha 0.3pF