ORD211-1015
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
ORD211-1015 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ORD211-1015
Kaihanga / Waitohu: Standex-Meder Electronics
Whakaahuatanga hua SWITCH REED SPST-NO 100MA 24V
Ngā Rauemi: 1.ORD211-1015.pdf2.ORD211-1015.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ORD211-1015
Tau Wae ORD211-1015 Kaihanga Standex-Meder Electronics
Whakaahuatanga SWITCH REED SPST-NO 100MA 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 146934 pcs Pepa Raraunga 1.ORD211-1015.pdf2.ORD211-1015.pdf
Ngaohihi - Whakawhiti DC 24V Putanga - Whakawhiti AC 24V
Momo Glass Body Kāhua Whakamutunga Axial
Rahi - Ara 0.079" Dia x 0.394" L (2.00mm x 10.00mm) Raupapa ORD
Wā Whakaora 0.05ms Waahi Whakatau -
Mana - Ka tohua 1VA Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 374-1083
ORD 211/10-15 AT
ORD2111015
Tae Mahi -
Whakamahia te wa 0.3ms Whakaritea Range 10 ~ 15AT
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Te roa - Whānui 1.406" (35.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari -
Whakaahuatanga Taipitopito Glass Body Reed Switch SPST-NO 10 ~ 15AT Operate Range 1VA 100mA (AC/DC) 24V Through Hole Anei - Whakawhiti 100mA (AC/DC)
I teie nei - Whakahaerehia 300mA (AC/DC) Takahanga SPST-NO
Te kaha 0.2pF