LI24-1A85
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
LI24-1A85 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LI24-1A85
Kaihanga / Waitohu: Standex-Meder Electronics
Whakaahuatanga hua RELAY REED SPST 1A 24V
Ngā Rauemi: 1.LI24-1A85.pdf2.LI24-1A85.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LI24-1A85
Tau Wae LI24-1A85 Kaihanga Standex-Meder Electronics
Whakaahuatanga RELAY REED SPST 1A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12597 pcs Pepa Raraunga 1.LI24-1A85.pdf2.LI24-1A85.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 16.8 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 3.6 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 1000VAC, 1000VDC - Max
Raupapa LI Wā Whakaora 0.1ms
Packaging Tube Ētahi Ingoa 1624185000
LI24-1A85-ND
LI241A85
Q4654335
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Whakamahia te wa 1ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A
Whakaaetanga Mea - Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 2 kOhms Kohikohi Miihini 290 mW
Kohikohi Kei te Aukati 12.0mA