GR560101501
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
GR560101501 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GR560101501
Kaihanga / Waitohu: Standex-Meder Electronics
Whakaahuatanga hua SWITCH REED SPST-NO 1A 125V
Ngā Rauemi: GR560101501.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GR560101501
Tau Wae GR560101501 Kaihanga Standex-Meder Electronics
Whakaahuatanga SWITCH REED SPST-NO 1A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 220645 pcs Pepa Raraunga GR560101501.pdf
Ngaohihi - Whakawhiti DC 100V Putanga - Whakawhiti AC 125V
Momo Glass Body Kāhua Whakamutunga Axial
Rahi - Ara 0.091" Dia x 0.559" L (2.30mm x 14.20mm) Raupapa GR560
Wā Whakaora 0.1ms Waahi Whakatau 6 ~ 21AT
Mana - Ka tohua 10VA Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 374-1349
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Whakamahia te wa 0.6ms Whakaritea Range 10 ~ 15AT
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa - Whānui 2.126" (54.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari -
Whakaahuatanga Taipitopito Glass Body Reed Switch SPST-NO 10 ~ 15AT Operate Range 10VA 1A (AC/DC) 125V Through Hole Anei - Whakawhiti 1A (AC/DC)
I teie nei - Whakahaerehia 1.5A (AC/DC) Takahanga SPST-NO
Te kaha 0.2pF