GR100202501
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
GR100202501 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GR100202501
Kaihanga / Waitohu: Standex-Meder Electronics
Whakaahuatanga hua SWITCH REED SPST-NO 1A 150V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GR100202501
Tau Wae GR100202501 Kaihanga Standex-Meder Electronics
Whakaahuatanga SWITCH REED SPST-NO 1A 150V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 199471 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakawhiti DC 100V Putanga - Whakawhiti AC 150V
Momo Glass Body Kāhua Whakamutunga Axial
Rahi - Ara 0.098" Dia x 0.799" L (2.50mm x 20.30mm) Raupapa GR100
Wā Whakaora 0.1ms Waahi Whakatau 7 ~ 17AT
Mana - Ka tohua 10VA Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 374-1332
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Whakamahia te wa 0.8ms Whakaritea Range 10 ~ 60AT
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa - Whānui 2.126" (54.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari -
Whakaahuatanga Taipitopito Glass Body Reed Switch SPST-NO 10 ~ 60AT Operate Range 10VA 1A (AC/DC) 150V Through Hole Anei - Whakawhiti 1A (AC/DC)
I teie nei - Whakahaerehia 1.5A (AC/DC) Takahanga SPST-NO
Te kaha 0.2pF