GP501202501
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
GP501202501 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GP501202501
Kaihanga / Waitohu: Standex-Meder Electronics
Whakaahuatanga hua SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V
Ngā Rauemi: GP501202501.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GP501202501
Tau Wae GP501202501 Kaihanga Standex-Meder Electronics
Whakaahuatanga SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5117 pcs Pepa Raraunga GP501202501.pdf
Ngaohihi - Whakawhiti DC 200V Putanga - Whakawhiti AC 200V
Momo Glass Body Kāhua Whakamutunga Axial
Rahi - Ara 0.091" Dia x 0.500" L (2.30mm x 12.70mm) Raupapa GP501
Wā Whakaora 0.1ms Waahi Whakatau 4 ~ 9AT
Mana - Ka tohua 10W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 374-1341
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Whakamahia te wa 0.5ms Whakaritea Range 7 ~ 30AT
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te roa - Whānui 2.126" (54.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari - Whakaahuatanga Taipitopito Glass Body Reed Switch SPST-NO 7 ~ 30AT Operate Range 10W 500mA (AC/DC) 200V Through Hole
Anei - Whakawhiti 500mA (AC/DC) I teie nei - Whakahaerehia 1A (AC/DC)
Takahanga SPST-NO Te kaha 0.3pF