ZV60K1812T401N
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ZV60K1812T401N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZV60K1812T401N
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua MOV 60VAC 400A 1812 SMD
Ngā Rauemi: ZV60K1812T401N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZV60K1812T401N
Tau Wae ZV60K1812T401N Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga MOV 60VAC 400A 1812 SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 133827 pcs Pepa Raraunga ZV60K1812T401N.pdf
Varistor Voltage (Typ) 100V Varistor Voltage (Min) 90V
Varistor Voltage (Max) 110V Raupapa Automotive, AEC-Q200
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa ZV60K1812T401NDKR Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 85V Maximum AC Volts 60V
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Energy 5.8J
Whakaahuatanga Taipitopito 100V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1812 (4532 Metric) I teie nei - Te tere 400A