ZV50K1812T401N
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
ZV50K1812T401N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZV50K1812T401N
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua MOV 50VAC 400A 1812 SMD
Ngā Rauemi: ZV50K1812T401N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZV50K1812T401N
Tau Wae ZV50K1812T401N Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga MOV 50VAC 400A 1812 SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 240521 pcs Pepa Raraunga ZV50K1812T401N.pdf
Varistor Voltage (Typ) 82V Varistor Voltage (Min) 73.8V
Varistor Voltage (Max) 90.2V Raupapa Automotive, AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa ZV50K1812T401NTR Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 65V Maximum AC Volts 50V
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Energy 4.8J
Whakaahuatanga Taipitopito 82V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1812 (4532 Metric) I teie nei - Te tere 400A